noen som har prøvd dette? Isåfall hvor tidlig fant dere hjertelyden?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Jeg fant 9+4 hvis jeg ikke husker feil!![]()
Hvor langt nede sjekker dere da? Prøvde igår og hørte noe, men tror mulig det var meg selv jeg hørteJeg hørte hjertelyd med min doppler i uke 9 en gang. Hørtes ut som et lite tog på tur oppover et fjell eller noe.
Hvor langt nede sjekker dere da? Prøvde igår og hørte noe, men tror mulig det var meg selv jeg hørte![]()

De første gangene var helt nede ved skambenet, rett over på ene sidenHvor langt nede sjekker dere da? Prøvde igår og hørte noe, men tror mulig det var meg selv jeg hørte![]()
Men... Du har da ikke puls på 125 når du ligger i senga?Jeg irriterer meg enormt over at jeg ikke klarer å finne den, for den må da være en del høyere enn 125?

Nei, jeg bør jo ikke ha detMen... Du har da ikke puls på 125 når du ligger i senga?![]()
og jeg tror ikke jeg bør få inn pulsen min på det stedet heller.. syns bare det virker litt lavt til å være babyen, så tør ikke stole på det heller 
Fant den veldig fort, for jeg kan huske akkurat hvor jeg trykket den for over 5 år siden når datteren min var i magen. Er 10+3. Veldig lettet at hjertet slo, nå gjenstår det å se om et par uker på UL om resten av kroppen har vokst riktig også.Svarte deg over, ser at jeg ikke har trykket svar på spm ditt så svaret ble ikke koblet til degHva slags dopplere har dere?
Jeg har også angelsound. Kjøpte brukt på finn for 70 krHva slags dopplere har dere?