Dioksim

Lucie

Glad i forumet
Junibollene 2023
Dumme ordbok Klarte ikke å endre headingen Det skulle stå duostim.

Noen som har forsøkt dette?
Hva er best? Starte rett etter uttak på nytt med hormoner eller vente til TR før man stimulere igjen?
 
Jeg tror ikke jeg har hørt at dette er blitt brukt i Norge så langt. Og det er vel kun legene som kan svare på hva som er best for den enkelt. Vet at det er noen studier på det. Er jo flere faktorer som spiller inn.
Har legen foreslått det for deg? Er jo kjempe spennende, og ville kuttet ned på tiden hvertfall!
 
Ja, har vært i kontakt med en klinikk i Spania og der ville de forsøke det. Forskjellen der er at de fryser ned eggene per forsøk (uten å befrukte de først) mens i Norge så befrukter de eggene for så å fryse de ned. Så at Medicus tilbyr høstesyklus. Tenkte å høre litt mer med de. Enklere hvis man kan gjøre uttak her i stedet for å måtte reise til Spania. Blir litt billigere og når man slipper fly/hotell kostnader i tillegg til ivf.
 
Har lest om en som har gjort dette i jan/feb/mars i fjor her inne. Det gikk ikke supert for henne om jeg ikke husker feil
 
Back
Topp