Dilla?

ModernFamily

Andre møte med forumet
Har hatt dilla på iskald melk noen uker nå, men i det siste har klementiner og brødskiver med snøfrisk (flere år siden jeg har spist det!) blitt et must. Noen andre som har ting de bare må ha?

Redigert: at jeg har dilla på iskald melk er litt underlig, for kaster ofte opp av det... :P
 
Har ikke merket noe enda. Kanskje litt tidlig enda. Er 9 uker på vei. Når er det sånne lyster skal komme da? Har ikke merket noe enda ihvertfall :p
 
Her er det blåbær og smoothie som et det store for tiden. Spiser en liten pakke friske blåbær så og si hver dag... :)
 
Her er det blåbær og smoothie som et det store for tiden. Spiser en liten pakke friske blåbær så og si hver dag... :)
Blåbær er godt, men jeg tør ikke spise dem for blir så utrolig hard i magen av blåbær. :(
 
Jeg drikker bøttevis med iskald melk (med isbiter!)!:-) og eeelsker appelsiner om dagen!
 
Hehe! Slike cravings er morsomt. Jeg også har begynt å drikke melk. Noe jeg hata da jeg var liten og som jeg aldri har drukket i voksen alder.
 
Back
Topp