Det blir et novemberbarn!

Poojenta

Gift med forumet
Tilgangsansvarlig
Høsthjerter 2017
Marshmallows2021
Aprilspirene 2024❤️
Ja, jeg har hengt inne på oktobergruppen. Men da han ikke kom på termin 23.10, og vi nå har kommet til november så er det vel her jeg hører til nå.

Var på overtidskontroll i dag, men det skjedde lite. Bare en ultralyd og beskjed om å komme tilbake på lørdag om ingen ting har skjedd... :( Håper lillegutt finner veien ut selv før den tid:)
 
Velkommen! Krysser fingrene for at det blir noe action de nærmeste dagene!
 
Velkommen til oss, her venter vi hele gjengen :joyful: Du har riktignok ventet lenger enn oss, så da håper jeg du får en fødsel i løpet av nærmeste dagene! :happy093.
 
Velkommen hit!
 
Velkommen [emoji5]
Får håpe du kommer raskt opp på fødelisten her da [emoji5]
 
Velkommen hit :-)
 
Velkommen til oss :D og lykke til med fødsel :D
 
Velkommen skal du være!
 
Tusen takk alle sammen. Her var det jammen hyggelig å være:Heartred

Jeg ønsker dere også lykke til denne måneden:happy: Så spennende det er å gå å vente, selv om det et litt kjedelig på overtid;)
 
Tusen takk for alle lykkeønskninger.

Det er tungt nå, og jeg unner ingen å gå så lenge.
Jeg ønsker lykke tilbake til dere alle:Heartpink
 
Velkommen[emoji173]️[emoji4] og lykke til i siste innspurt[emoji173]️
 
Tusen takk for alle lykkeønskninger.

Det er tungt nå, og jeg unner ingen å gå så lenge.
Jeg ønsker lykke tilbake til dere alle:Heartpink

Velkommen [emoji2] Merker du noen tegn på at fødsel er nært forestående? Mer kynnere, nedpress og sånn?
 
Velkommen :D
 
Back
Topp