Dagens gravide frokost;)

Haha! Har presset ned to brødskiver her... Mat var vanskelig for meg på slutten av forrige svangerskap også. Ingen matlyst. Men må jo spise.
 
I like it! :-D blir nok en halv youghurt til å begynne med her..!
 
Haha! Godt å høre at det ikke er bare jeg som gjemmer meg på kjøkkenet og spiser usunn mat. ;)
 
Næringsdrikk på resept ble min frokost.
Har ikke matlyst, og heller ikke plass til det....
Så da er det bedre enn ingenting. Og det er jo faktisk utrolig mange kcal i ny sånn liten drikke. Tilsvarer et par brødskiver. Ikke rart babyen blir over gjennomsnittet nå. Hi hi! :-)

Nå har jeg også betalt egenandel min, så får nå hente ut gratis.

Men, ostekake hørtes jo mye goder ut da! Hi hi!
Og, voksen-mat. Den har man sagt noen ganger ja. Ti hi! :-)

Selv har jeg da stekt vafler til mine små, som de fikk smake på etter å ha spist musli først! Helgekos! :-) Jeg hadde ikke lyst på selv, men synes det lukter så godt med nystekte vafler! :-)
 
Her ble det litt yoghurt, litt brødskive, litt sjokolademelk og litt appelsin :P Smaker ikke med mat så da blir det litt av hvert .. Kake og det meste i den kategorien derimot smaker alltid :D
 
Back
Topp