Dagens flause....

Tjukka-igjen

Forelsket i forumet
Vi er med på en studie på helsestasjonen, og var innom der idag på et møte (masse spørreskjema og hårprøver, blodprøve og diverse). Og idag skulle de ha urinprøve. Fikke ikke beskjed på forhånd, så måtte ta den der og da..

Fikk et plastbeger og gikk ut av rommet og inn på toalettet. Fikk nå gjort det jeg skulle og var på vei tilbake. På helsestasjonen får vi ikke gå med sko, så gikk på sokkene på nybona gulv og klarte å skli rett utenfor døra der jeg skulle.

Var bare et vanlig sånn plastglass uten lokk, så jeg kasta likegodt urin utover døra og gulvet!!!

Jaja, tenker jeg, ingen så meg, så jeg løper tilbake på do og henter papir for å tørke opp. Da har selvfølgelig helsesøster hørt meg utenfor så hun åpner døra og er på vei ut. Jeg roper "nei, vent!", men da har hun (også bare på sokkelesten) greid å tråkke oppi dammen! :eek:

Er det mulig?! Heldigvis var vi ferdig med spørreskjemaene så det var bare å komme seg ut derfra...
 
Uff, ja det var sikkert litt pinlig :) Men du før trøste deg med at de/HS++ jobber med slikt hele dagen, hehe ;)
 
Høres ganske pinelig ut ja, ikke morsomt når slike ting skjer!

Men heldigvis kan du umulig være den første til å ha gjort det :)
 
Uff.., Ja, det var dagens :p Hvis det hadde skjedd meg hadde jeg vel gravd meg ned! :p
 
Hehe, dagens flause ja ;)

Jeg vandret ut fra garderoben i svømmehallen i høst jeg og hadde glemt å trekke opp badedrakta :oops:
Da var jeg glad for at jeg hadde frøkna foran meg, og at gangen var tom for folk :p

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
 
Hahaha, det var virkelig en flause ja, rødmer mend jeg leser jeg, hahahaha!
 
Back
Topp