Du bruker en utdatert nettleser. Det kan hende den ikke viser dette eller andre nettsteder riktig. Du bør oppgradere eller bruke et alternativ nettleser.
samboer e litt treig i dag, så eg venter på at han skal gjøre seg klar til handling. så skal vi leie film. så vi skal lage god mat i kveld, se film,ha levende lys og skal bare kose oss i dag[:D]
må vel rydde litt her også tenker eg,litt helgevask[:)]
Jeg er hjemsendt fra jobben i dag, er syk. Så skal ikke gjøre så mye annet en å ligge på sofaen under pleddet i kveld. Satse på å bli frisk til mandag igjen..
Sambo kommer hjem igjen i kveld, så det gleder jeg meg mye til. Så litt stearinlys og snop forran tv`en blir det nok her også [;)]
M er borte i kveld, så er bare meg og Kira. Lurte på å ta en tur heim til mammo å så væra der i et par tima, kanskje ta meg en tur til bestevennina mi og jenta som ho fikk for en 1mnd si[:)]
De bor ikkje så langt unna der mamma og pappa bur![:)]
jeg har fått besøk av min herlige gudsønn på 5,5 måneder, så vi skal kose oss i kveld. han drar vel sikkert hjem igjen før leggetid, nå har han seg en blund i vogna.
Jeg har vært hos svigerinnen min og tantungen min og hatt fest med godteri, chips, hjemmelaget brød med hvitost og kakao, og sett på Skal vi danse[:D] Er nettopp kommet hjem etter å ha skravlet med svigerinnen min en del timer etter at lillesnupp la seg!
I morgen skal jeg spise lunch med tanten min og søskenbarnet mitt, så skal jeg hente lillesøss og gå på tivoli hele gjengen.
På kvelden skal jeg til en vennine og spise og kose meg sammen med en annen vennine og babyen hennes[;)]