Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Hva skjer hvis du prøver å amme igjen når hun våkner?Min har frem til nå sovnet ved puppen, men nå har hun begynt å våkne igjen etter få minutter. Så da blir jeg gående å bysse og bysse. Hun sovner relativt fort, men så fort jeg legger henne ned, så våkner hun og begynner å gråte. Så da er vi på'n igjen. Blir helt gal på natta. Kan fort ta 1-3 timer før hun finner roen.
Tips tas i mot med takk.![]()
Samme problem her. Hun sovner kjempefort ved siden av meg eller oppå meg, men da sover jeg utrolig dårlig. Så da må jeg bare ta kampen for å få hun til å sovne i babynestet. Imorges i 5-tiden tok det plutselig 2!! timer å få henne til å soveJeg slipper bysse dersom jeg lar henne sove inntil meg etter mating. Problemet er jo da at jeg ikke sover så godt. Senga vår er egentlig for smal og for myk for samsoving, og det føles ikke helt trygt når hun ligger oppå eller inntil meg, så jeg vil helst ha henne over i babynesten eller i egen seng etter mating. Men det krever byssing til hun sover dypt. Kan ta alt fra 15 til 45 minutter.
Prøver å dele opp ammingen (bleieskift i mellom) med litt varierende hell. Gikk veldig bra i natt da, så kan jo bare håpe at trenden har snudd.Hva skjer hvis du prøver å amme igjen når hun våkner?