Du bruker en utdatert nettleser. Det kan hende den ikke viser dette eller andre nettsteder riktig. Du bør oppgradere eller bruke et alternativ nettleser.
Vi har britax multi tech i den bilen vi bruker mest ,så har vi britax twe i den andre bilen. Britax twe er avhengig av støtte foran,det har ikkje multi tech sete. Synes også at han sitter bedre i multi tech sete hvis han sover[:)]
Hmm.. Nå ble jeg usikker altså! Det var jo gode argumenter for TWE.. Men, skal barnet en gang vendes fremover altså? Trodde liksom det skulle være bakovervendt helt til bilstol ikke lengre er nødvendig..
Var såå sikker på at muti-techen var riktig, men nå vet jeg jammen men ikke..! Hjelp? [:D]
Vi har MT, men vurderte TWE. Når vi spurte damen på Barnas Hus, var hun ikke i tvil om at MT var det beste valget som hovedsete, men at TWE kunne være bilstol nr. 2.
Nå er vi fornøyd med MT, men de aller første turene hang jenta vår framover med hodet når hun sovnet, så prøv det i bilen først. Nå som hun er litt større funker det utmerket!! [:)]