Brekninger

mageboeren

Betatt av forumet
Jeg brekker meg av ingen ting.
Jeg brekker meg på morgenen før jeg har fått i meg mat, jeg brekker meg når jeg pusser tennene, når jeg sykler til jobb og blir anpusten, jeg brekker meg hvis samtalemnet omfatter en smule udelikate tema, jeg brekker meg bare ved å være på badet... Med andre ord.. helt ut av kontroll.

Jeg kaster også opp, hvis jeg brekker meg etter jeg har spist.
Men jeg trenger ikke være kvalm forut for brekninger og oppkast.

Hadde håpet dette skulle gi seg etter å ha passert 2.trimester, men neida.

Er det flere som har det sånn
 
Jeg hadde det sånn ekstremt ei stund jeg også!! [:'(] Værste var den gangen kjæresten kom å kyssa meg etter at han har tatt en røyk! LITT flaut å brekke seg når en får et kyss av sin kjære!!! Men, det har heldivis gitt seg en god del nå! Men, funker seriøst ikke å pusse tennene om kvelden enda da.... ! Ender bare med å stå å brekke meg i 20 min etterpå! [&:] Håper virkelig det går over for deg snart!! Skikkelig kjipt sånn altså!!
 
UUUff.... Jeg har det på samme måte.... brekker meg av ingenting... spesielt om morningen før jeg har spist... brekning på brekning, kommer bare masse slim opp [:'(] Uff... slitsomt... nytter ikke å putte tannkosten i munnen alltid - da er det i gang [&:]

Hvis jeg blir sulten, så MÅ jeg ha mat me en gang... hvis ikke brekker jeg meg.... Håper også det går over snart.... Vil heller si at det er bedre å spy for da kommer det lixom opp noe, istedenfor disse grusome brekningene [:@]
 
samme her også...klarer ikke å pusse tennene ordentlig, hver gang jeg åpner kjøleskapet, hiver noe i søppla eller er på do så brekker jeg meg! Jeg tåler ikke fæle lukter. Jeg synes det lukter helt pyton på badet vårt!! har aldri gjort det før og det er rent å ryddig men vet ikke hvorfor..
 
Back
Topp