Blir sprø snart!

Apeloffen

Forumet er livet
De siste dagene har jeg og Elias stort sett bare kranglet. Han er stygg i munn,kranglete,hører ikke ett kvekk av det jeg sier osv osv.. Jeg blir fullstendig sprø!! Ingenting hjelper heller. Han kan be meg om unnskyldning, og 5minutter etterpå så er det på`an igjen..
 
f.eks når vi skal gå opp til bilen som står ett stykke opp i gata..jeg ender stort sett opp med å måtte bære han, pga han slår seg vrang. Stopper opp og vil ikke komme etter,nekter å holde i handa, går ut av veien og begynner å styre i grøfta, hiver seg ned på bakken hvis jeg kommer å prøver å ta han med meg..
 
Ja, jeg kunne ramset opp det ene etter det andre... Hva i svarten skal jeg finne på?? Føler meg forresten som en idiot når jeg drar i han oppover til bilen.. går forbi endel hus ja.. Og med gubben så går han som ett prakteksemplar...[>:]
 
hmm, la han få et oppdrag på turen til bilen, bære noe f.eks.
ellers...hmmm....jeg må tenkte litt
 
du kan kjøpe eller låne en bok som heter
 
DE UTROLIGE ÅRENE
VAROLYN WEBSTER - STRATTON
 
Dette er en foreldre veileder bok holder den i handa mi nå den e god[:D]
 
lykke til
 
takk for tips[:)]
 
Bare kjekt det :)
 
tenker att mangen skulle hatt denne boka[;)]
 
Eg låner den på bilioteket men ønsker meg den til bursdagen[:D]
 
Hvis du googler så finner du mer info
 
ORIGINAL: miralle

Du er ikke alene![;)] Her kommer det og går i perioder. Men etter å ha forhørt meg omkring, tar jeg det helt med ro. Driter i om folk ser rart på meg når jeg går forbi stuevinduene med 3 åringen under armen. De fleste går jo/har gått igjennom det selv. Men vet at det kan være utrolig frustrerenes...Det beste er uansett å ikke gi etter på ting.

 
tro meg, her er det andre boller fra nå av[8D][;)]
 
Sånn er det her også. Det går i perioder her, nå er det helt grusomt. Nekter å leke alene nå da og alt er bare galt. Sur og grinete hele tida hjemme.
Nå har sambo vært borte hele helga, og jeg er så sliten, så jeg begynner å grine snart...[&o]
 
Eneste som hjelper er vel å være konsekvent.
 
ORIGINAL: ¤Gabriel`s mam¤

Sånn er det her også. Det går i perioder her, nå er det helt grusomt. Nekter å leke alene nå da og alt er bare galt. Sur og grinete hele tida hjemme.
Nå har sambo vært borte hele helga, og jeg er så sliten, så jeg begynner å grine snart...[&o]

Eneste som hjelper er vel å være konsekvent.

 
Samme her..gubben dro bort i går morrest, og kom akkurat hjem. Sliten ja..så sliten at tårene trillet ja...[&o] 
 
Hmmm, tror  du snakker om min Oliver jeg[&:] han er likedan, skikkelig trassalder[:'(][:'(][>:][>:] Prøver og snakke rolig, prøver og nesten hyle at det er nok, prøver og sette meg og forklare situsjonen og at det er nei eller fy[8|][8|][8|] ingenting hjelper, nytter ikke og rense ørene han heller[8|][>:][>:][:D][:D][:D]

*trøstekoz fra en som vet åssen du har det*
 
sånn har vi det her også..heeeeelt ekstremt..legger seg ned å hyyyyyyyyyler....skikkelig trass.....slitsomt[&o]
 
Sender den klemmen tilbake til deg[:)]
 
Back
Topp