Vet man skal kontakte føden (jordmor i vårt tilfelle) dersom man blør, men hva hvis det bare er litt i truseinnlegget? Ikke kommet noe æ friskt på papiret heller.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Har snakket med jordmorvakt nå. Skulle ringe på dersom jeg fikk rierhun håpet det var starten og at hun hørte fra meg iløpet av kvelden
![]()
Så spennende!! Når er terminen din?Har snakket med jordmorvakt nå. Skulle ringe på dersom jeg fikk rierhun håpet det var starten og at hun hørte fra meg iløpet av kvelden
![]()
Termin 11 desemberSå spennende!! Når er terminen din?
Masse lykke til![]()
Krysser fingrene for at JM har rett!Termin 11 desemberrimelig rolig så har ikke helt trua på at det blir nå altså!
![]()
Her skjer det absolutt ingenting... Kan såklart håpe at fødselen starter i løpet av natta, men har mistet helt trua her.