Du bruker en utdatert nettleser. Det kan hende den ikke viser dette eller andre nettsteder riktig. Du bør oppgradere eller bruke et alternativ nettleser.
Hei!Noen interiør jenter som har forslag til hvordan man kan henge opp bilder uten å måtte borre i murvegg? bor i blokkleilighet med bare mur, og ønsker jo å henge opp bilder også ;) min tanke er dobbeltsidig tape,men vil det holde??
takknemlig for svar :) :)
Slår et slag for sen/fiskegøtt i taklista og henge ned
Jeg hang opp lette bilder med Tack-it i studentleilighet, hang fint i lang tid. En kveld vi satt og såg tv i senga, fikk kjæresten bildet i hodet og fikk kjeft så de ble ikke hengt opp igjen for å si det sann.
Har ikke prøvd å henge opp bilder med dobbelsidig tape, men vi har hengt opp speilene på begge badene med dobbelsidig tape -og det funker som bare det! På det ene badet er det et stort speil som går over begge vaskene faktisk. Bare pass på å kjøp en sterk tape [:)]