BEVAR HaPå!

shewolf

Gift med forumet
Jeg har opprettet en gruppe på facebook, med formål å redde vårt folkekjære pålegg HaPå (HamarPålegget). HaPå har gått ut av produksjon, og vi er mange som ønsker å redde det så raskt som mulig!

Jeg har vært i kontakt med Nestle, og skal kontakte dem igjen på våren.

Dersom du befinner deg på facebook, hadde det vært kjempefint om du hadde meldt deg inn i denne gruppa, og deretter invitert alle dine venner til å melde seg inn også.

Sammen skal vi greie å redde HaPå'en!

Her er linken til gruppa: http://www.facebook.com/topic.php?topic=7542&uid=64388114064#/group.php?gid=64388114064
 
Hvorfor har den gått ut av produksjon?
 
ORIGINAL: Lillingen

Hvorfor har den gått ut av produksjon?

 
Eg he hørrt at den fabrikken på Hamar så he laga HaPå ska slutta å produsera d, men fortsetta m endel aen produksjon di he på fabrikken (barnegrøt bla....) Men he og hørrt at nogen andre sko fortsetta å produsera HaPå - i utlandet elle noge[8|]
Så nå drive jaffall butikkanne å selga ud d så e på lageret på Hamar, for produksjonen he allerede stoppt.
 
Satt å snakka om akkuratt d i lunsjen på jobben for endel uker tebage - så e ikkje heilt sikker på om infoen stamme frå sikre kilda[;)]
 
Back
Topp