Bedside crib?

Vi har heller sprinkelseng som vi kan ta "gitteret" ned på den ene siden, og setter den inntil senga :) Har gjort det med begge barna til nå, og veldig fornøyd med det.
Korleis er det å få sprinkelseng til riktig høgde i forhold til madrassa på vår eiga seng? Så, sprinkelsenger er større enn bedside crib om eg har forstått det rett? Så kan brukast lenger?
 
Har sprinkelseng som jeg senker den ene siden på og hever bunnen, så står sengen i klem inntil veggen på en måte. Og så har jeg i tillegg babynest, for av tidligere erfaring våknet baby med en gang ho ikke kjente nærheten.
så derfor blir det denne løsningen denne gangen også.. i babynest i sin egen seng rett ved siden av meg, og jeg klarer ikke rulle inn i den senga i løpet av natta:happy::goodnight
 
Her ble bare sengen vår skyvd inntil veggen med første. Vi hadde sprinkelsengen på vårt rom, men hun sov nesten aldri der (håper hun i magen blir å bruke den oftere) :)
 
Back
Topp