Becky87 :)

sørlandsbaby

Gift med forumet
Novemberlykke 2015
Du sydde meitai, ikke sant?
Var det vanskelig? Eller.. må man kunne mye med en symaskin for å få det til? :P

Har lyst til å prøve meg på en selv, det ser så behagelig ut!
Og tipper det blir praktisk når det bare blir 18 mnd. mellom snuppene :)

 
Nå heter ikke jeg Becky87, men svarer fordiom jeg.. Nei, det er ikke vanskelig.. Bare rett frem sying, og litt svinger, men ikke noe hokkuspokkus.. Den største jobben er jo å klippe til og måle opp delene, og feste det sammen med knappenåler.. Brukte oppskrift fra Tett inntil.. :)
 
Tusen takk for svar :)
Får tenke litt på det :P
 
Er ikke vanskelig i det hele tatt nei.
Du må bare ha en symaskin som kan sy gjennom litt tykkere stoff. Første jeg sydde hadde jeg ikke symaskin som greide det, og da ble det stress (hadde en billig fra jysk).

Inne på tettinntill.no er det masse steg for steg tråder som forklarer med ord og bilder hvordan du syr.

Er jo bare å prøve Sooola*, er jo ikke noe mer enn litt peng og tid som går tapt om du ikke får det til :-) På ålhens har de mye ganske billig stoff, som er passe tykt og slitesterkt.
 
Takk :)
Må nok inn å se litt på stoffer :)
 
Back
Topp