Barseltreff-snacks

|Frosken|

Juni12s hobby/håndarbeider
VIP
Junibarna 2015
Skal ha første treff her i morgen (ja vi er visst trege :p ) og jeg trenger forslag til noe snacks. Skal bake rundstykker og ha pålegg til bare, men vil gjerne bake noe digg også. Kan ikke noe for det, men jeg lider av flink-pike syndrom og vil egentlig bake mest for å imponere, haha:p så det må være noe som er litt "wow". Noen tips til meg?

Sent from my HTC Desire S using BV Forum mobile app
 
Bakermester Harepus lister seg ut av denne tråden igjen.. "Wow" er IKKE et ord som har blitt brukt om mine kokkekunstner! :P
Lykke til! :D
 
Du kan jo lage blåbær og paajonsfruktkake. Serveres med vaniljekesam og/eller krem. Husker ikke oppskriften, men kan sjekke inn senere i kveld om det er ønskelig. ;)
 
ja vaniljekesam er også godt, og litt sunnere ;)
har aldri smakt med appelsinsjokolade i, men det hørtes digg ut :)
Absolutt å anbefale til dette. Liker egentlig ikke appelsinsjokolade alene, men til dette passer det utmerket;)
 
Jeg lager verdens beste ostekake!! :p Jeg liker ikke ostekake så godt selv, men jeg får innmari mye skryt for den og til og med bestillinger ;)
Si ifra hvis du vil ha oppskrift! :) Har du ikke ostekakeform så gjør ikke det noe. Det ser bare litt ekstra proft ut hvis du lager porsjonskaker i små isskåler, vinglass el ;)
 
Det ble browniesmuffins, så får jeg prøve å pynte de litt fint i morgen, tenkte på sjokoladesmørkrem med knuste mariannedrops, det høres godt ut syns jeg hvertfall :)
 
Det ble browniesmuffins, så får jeg prøve å pynte de litt fint i morgen, tenkte på sjokoladesmørkrem med knuste mariannedrops, det høres godt ut syns jeg hvertfall :)
Åååå nå fikk jeg lyst på mariannedrops!!!! sukk

Høres godt ut ja :)
 
Åååh sere lager så masse godt !!:D får lyst på kaker hvergang jeg leser:) godt tips til annt barseltreff er safarikake med vaniljekrem blandet med krem og bær på toppen:) 5 min å lage og kjempe god:)
 
Back
Topp