Vi har fire forskjellige vogner:
-Simo kombi
-Simo duo
Husker aldri hvem av vognene som er hvem, hvem som har bag og sportsvogndel i ett og hvem som har to forskjellige baser?
Er uansett veldig fornøyd med Simo! Liker store robuste vogner, behagelige og trille og god plass til barn og oppbevaring. Samtidig syntes jeg de er fine og se på[:)] Eneste minus er at de er litt tunge, men som nevnt ovenfor veier det positive opp for det negative.
-ActaGraco trille (som du kan sette ActaGraco bilbarne sete fast i)
Kjøpte denne mest for at bilbarnesetet kan settes oppi, og brukes som trille uten at man trenger å ta barnet ut av setet. Kostet vel ca en 1000 lapp. Syntes den er upraktisk å trille ute, hjula går lissom alle veier og låser seg lett, men duger fint til en liten tur innom butikk eller kjøpesenter. Heller ikke særlig god å bruke som sportstrille da sønnen min på snart to har lett tendens til å skli ned i vognen, han sitter ikke særlig godt i den.
-Troller søskentrille, tre hjul
Har akkurat kjøpt denne brukt, så har ikke noe erfaring med denne. Men ser ut til å ha god plass, lett å kjøre og praktisk ikke minst med to små!