L
Lykkesrus
Guest
Skjønner ikke helt hvorfor dette skulle lede til flere sykemeldinger, men ordningen må definitivt gjøres noe med![]()
Mange som jeg kjenner som har sykemeldt seg en periode siden de ikke har fått barnehageplass...
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Skjønner ikke helt hvorfor dette skulle lede til flere sykemeldinger, men ordningen må definitivt gjøres noe med![]()
Skjønner at de ønsker å sykemelde seg for det, men skjønner ikke helt de legene som sykemelder for det. De er jo tross alt ikke syke. Men det er en helt annen debatt![]()
Vi fikk tilbud om bhgplass for to dager siden!! Da hadde vi stått på venteliste siden starten av april. Var valg nr 2 vi kom inn på, og jeg er lykkelig! Alt går etter planen nå. Jeg har endelig fått meg ny jobb, så det var bra det løste seg med bhg.. var sikker på at jeg måtte gi slipp på den før jeg hadde starta. Vil egentlig ikke at snuppa skal starte, eller at mammapermisjonen går ut, men blir godt og få litt mere penger i mnd enn det man får i permisjonspenger!planen er å betale fra august, men ikke la henne starte før slutten av sep. Da er hun straks 1år, og jeg føler hun er litt "mer" bhg klar, enn i starten av august. Pappaen har jo permisjon helt til da, så blir jo bare helt perfekt! Hun får heller ikke lange dager når hun starter for fuøt, da pappaen ikke starter før 09:00 og jeg slutter 15:00
hun får med andre ord ikke hele dagen i bhg kan man si. Jeg synes det er greit, da hun er lille jenta mi som bare er en "liten baby"! Ble et langt innlegg, men åååh... jeg er i ekstase for at alt ordnet seg!!
![]()
So bra at alt ordna seg! Også so spennandes med ny jobbVi fikk tilbud om bhgplass for to dager siden!! Da hadde vi stått på venteliste siden starten av april. Var valg nr 2 vi kom inn på, og jeg er lykkelig! Alt går etter planen nå. Jeg har endelig fått meg ny jobb, så det var bra det løste seg med bhg.. var sikker på at jeg måtte gi slipp på den før jeg hadde starta. Vil egentlig ikke at snuppa skal starte, eller at mammapermisjonen går ut, men blir godt og få litt mere penger i mnd enn det man får i permisjonspenger!planen er å betale fra august, men ikke la henne starte før slutten av sep. Da er hun straks 1år, og jeg føler hun er litt "mer" bhg klar, enn i starten av august. Pappaen har jo permisjon helt til da, så blir jo bare helt perfekt! Hun får heller ikke lange dager når hun starter for fuøt, da pappaen ikke starter før 09:00 og jeg slutter 15:00
hun får med andre ord ikke hele dagen i bhg kan man si. Jeg synes det er greit, da hun er lille jenta mi som bare er en "liten baby"! Ble et langt innlegg, men åååh... jeg er i ekstase for at alt ordnet seg!!
![]()