Badering til baby

lenemor

Forumet er livet
Må bare tipse dere om dette:
 
På babysvømminga bruker vi noen kjempefine baderinger til babyene (som kan brukes fra "nyfødt" til 4 år), og jeg bestemte meg for å se om jeg fikk tak i en sånn en å ha selv... Fant denne siden her [link=http://www.baderingen.net/]http://www.baderingen.net/[/link] og sendte en mail (bestillingsknappen virket ikke - de driver visstnok og oppdaterer hjemmesiden). Fikk svar med en gang (dette var i helgen), og til min store glede så var de billigere hos han enn det eneste andre stedet jeg har funnet disse baderingene. Han skal ha 225,00 + porto (fant et sted til og de skal ha 381,00 + porto). Bestilte til meg og en venninne, og da fikk vi 10% kvantumsrabatt!!!
 
Går og venter på å få dem i posten, for han skulle poste dem i går (og han stoler tydeligvis på folk også, for han skulle bare sende med en giro i esken).
 
Me like good deals!!
 
wooow! sånn skal jommen jeg også bestille [:)]
 
ORIGINAL: emma og dennis mamma

wooow! sånn skal jommen jeg også bestille [:)]

Ja, de er helt geniale altså, og Johanna elsker å ligge i den!! Skal ha med når vi drar på Lanzarote om tre uker, og så kan vi dra på familiebading på sykehuset på lørdagene... elsker å bade!
 
Sån har jeg vært på kikk etter!! Så bra..!
Og de hele badedrakten og, for 350 kr..
Ikke verst [;)]
 
Det som er fint med svømmeringen vi har kjøpt er at barnet blir "liggende" fremoverlent i vannet, så det vil fort merke at det får ting til å skje ved å sparke med bena - i stedet for å "trå vannet" vil de bevege seg fremover, og dette oppmuntrer til mer svømming. De kan også bruke disse ringene helt til de er 4 år!
 
Back
Topp