Babyer og hår!??

  • Trådstarter Trådstarter **SunFlower**
  • Opprettet Opprettet
Hu første hadde mørkt hår og en del, men det forsvant :P Kom tilbake lyst da :P
Hu andre hadde lyst hår når hu ble født, ikke sånn supermasse langt, men nok til at vi så hu hadde hår på avstand :) Det forsvant ikke da :)
 
Hadde ikke, og var nesten ikke noe å snakke om før han nærmet seg 1,5 år
 
Av mine 4 barn er det kun siste som hadde hår og han hadde ganske mye :)
 
Nr 1 hadde masse mørkt hår! Så faktisk ut som parikk! Nr2: hadde også litt hår men veldig lyst og langt ifra så mye som nr1. Nr3 masse hår igjen.
Ingen av dem mistet noe!
 
En god del hår på begge! :)
 
Har mye hår når hun ble født :) vokste nesten ingenting i lengden 1 året! Vokser sakte enda også. Men er veldig tykt da :)
 
Han hadde masse helt mørkt hår/nesten svart som nyfødt. Ble deretter gradvis mye tynnere før manken vokste seg kraftig og tykk, men da blondt. Nå er han mellomblond og i ferd med å bli mørkere og mørkere i håret.
 
Nr 1 hadde ikke. Bare helt lyse noen få hårstrå ved øra.
Nr 2 hadde, mørkt , men forsvant i løpet av noen uker :p
Spent på nr 3. Så på 3D at han har hår :D spennende å se om det er lyst eller mørkt.
 
Hu hadde litt hår, det var mørkt så det syntes godt. Nå er hu blitt helt blond og hår ned til skuldrene :)
 
Storebror hadde bare så vidt anntydning til hår da han var født, var godt over året før det begynte å vokse skikkelig. Nå har han den hårmanken. Lillebror hadde mye mer, og ser ut som et lite lykketroll til tider :)
 
Ja, han hadde masse hår og er nå blitt en langhåret liten ramp! ;) :Heartred
 
Snuppa hadde masse hår :) fikk kjøpt inn hårpynt når hun var en uke og kunne begynne å bruke det samme dag så kunne sikkert brukt det rett etter fødsel også ;)
 
Snuppa hadde masse mørkt hår da hun ble født... ved 6 mnd alder var det så tynt og ujevt at vi valgte å ta det bort... når har det vokst ut veldig fint og jevnt... fått lysere hår også :)
 
Ja han hadde sånn passe med hår, mistet omtrent alt veldig fort, men det har begynt og vokse ut igjen allerede og han er to mnd nå :)
 
Var ikke så mye å skryte av ved fødselen, men det var i en mørk nok nyanse til at man så at det var hår der. Så ikke helt skallet ut. Nå er han 4 mnd og det begynner å bli lysere og lengre, men fortsatt ikke veldig hårete. Litt rart, både pappaen og jeg har kjempetykt hår.
 
Nr 1 hadde litt mørkt hår med krøller i bakholdet når han ble født, han mistet så og si alt ganske tidlig. Kom treeeeegt tilbake, og når han var ett år hadde han ikke mye hår, det kom lyst tilbake.

Nr 2 hadde mørkt stritt hår når hun ble født.Mistet ikke så mye, det fortsatte å vokse, hun har nøttebrunt hår nå, ikke veldig langt, men har måttet klippe mange ganger for å unngå hockeysveis :P

Nr 3 hadde litt tynt mørkt hår med litt mer i nakken når han ble født, ser ikke ut til at han har mistet nå enda, så spent på hvordan han blir i forhold til de andre :)
 
Gutten hadde ikke hår :) "Boldi" til han var nesten 3 :P Var så lyst at det så ut som om han ikke hadde noe :P

Jentene hadde mørkt hår :) Mellomste hadde sitt lenge :) Var bare et bad og vaske med kluten på minste så forsvant alle de svarte fjonene :P :P

Eldste og minste er veldig like hverandre. Lyse, mens mellomste er mørk :)

Venter gutt denne gangen, spent på hvordan han blir :D Mye sure oppstøt så :P Håper nesten for mye for en liten mørk håret gutt som kanskje er lik storestoresøster :P
 
Back
Topp