Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari

dytter på denne, er veldig spent på hvordan det går selv :) har en flott og stor hund, han har bare hilst på 1 baby før og var veldig forsiktig og sånn :) så jeg tror og håper det går fint :) vi trener veldig masse på hvordan det kommet til å bli så har stort håp ;)Sillien skrev:




Er det Shetland Sheepdog du har? Isåfall har vi samme hund (andre farger) og det har gått veldig bra!
Nå som gutten vår begynner å bli større leker de veldig fint sammen, og som du sier så er hunden den første som sier ifra hvis det er noe!
Har ikke vært noe problem fra begynnelsen heller, hunden har vært veldig ydmyk og viser stor interesse.
Helt topp for vår del :)
Han viste ikke interesse for babyen det første året.. Holdt seg litt unna henne og var rett å slett ikke så brydd i det hele tatt..
Mens når hun rundet året startet de å bli litt mer kompiser.. :)
Nå når hun er 17 mnd er de bestevenner. Begge er like ivrige etter å se hverandre etter en dag borte. De deler mat (hun deler alt med han), leker og koser :)
Fru Fryd skrev:Er det Shetland Sheepdog du har? Isåfall har vi samme hund (andre farger) og det har gått veldig bra!
Nå som gutten vår begynner å bli større leker de veldig fint sammen, og som du sier så er hunden den første som sier ifra hvis det er noe!
Har ikke vært noe problem fra begynnelsen heller, hunden har vært veldig ydmyk og viser stor interesse.Helt topp for vår del :)