Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Har ikke så mye erfaringer selv, men spurte søstra mi om akkurat det samme selv igår. Hun bruker en med kamera til natten og en vanlig uten kamera til dagtid i vognen. Denne har hun på soverommet til babyen fastmontert, og er veldig fornøyd. Tenker å kjøpe den samme selv![]()
http://www.prisguide.no/produkt/philips-avent-scd610-178448
Og denne til vognen. Eneste minuset på denne var at man må skru opp eller ned sensitiviten ut i fra hvor man er, feks skru ned ute for å unngå å høre alle smålydene fra biler og fugler.
http://www.barnashus.no/neonate-babycall-bc5800d.html
Det med dekning hadde jeg faktisk glemt, men søstra mi har samme problem. Og huset hennes er ikke så veldig stort. Blir ikke noe problem til oss, da vi har en liten leilighet. Men greit å være obs påVi har en fra Avent med kamera som vi er veldig fornøyd med!Vi hadde først den modellen som er nevnt over her, men den var det for dårlig signal på. (Eller så har vi for stort hus, Hehe) Men byttet til modellen før og den har vi vært godt fornøyd med
Skal kjøpe en trådløs til å ha ute, for den vi hadde virker ikke lenger.
Det med dekning hadde jeg faktisk glemt, men søstra mi har samme problem. Og huset hennes er ikke så veldig stort. Blir ikke noe problem til oss, da vi har en liten leilighet. Men greit å være obs på![]()