Bølla

Smiley80

Forumet er livet
Hvordan gikk innflytningfesten i går? Ble den vellykka? Bilder? [:D]
 
Den var veldig vellykka!! Jeg og ei venninne satt i kjelleren til kl 05 imorges og mimret og drakk[:D] Samboer var for lengst sloknet på sofaen, han var så sliten etter en natt uten mye søvn. Sjokk folk for tiden: drar på byen. Derfor dro de fleste innen 01.30 og det er kjipt, hvertfall siden vi hadde invitert til FEST og ikke vors[&:] Men men, jeg koste meg glugg!!!
 
kjedelig at folket dro på by'n da, men det høres jo ut som om festen var vellykket alikevel [:D] Det er så koslig å sitte å mimre med "gamle venninner.
Bilder?
 
Så koslig å sitte og mimre sånn [:)] Synd når det bryter opp og folk drar på byen da...[8|] Er alltid så gøy med hjemmefester syns jeg, har tendens til å ta av [:D]
 
Ingen bilder[;)] kremt, kremt
 
ORIGINAL: Bølla 22.mai

Ingen bilder[;)] kremt, kremt
[:D][:D][:D]
 
Hørtes koselig ut! [;)]
Noen har en tendens til å måtte en tur på byen, selv om man egentlig har invitert til fest (ikke vors!) [:)]
 
Så bra det var vellykka!!!
 
Det er jo typisk at folk på død og liv skal på byen... og ikke bare det, men det er jo nedtru nesten HVER gang på byen!!!
 
Back
Topp