Au....

*SørlandsPerle*

Elsker forumet
Har fått så vondt i ryggen/rompa.... Litt engstelig om det kan være bekkenløsning..... Vil ikke ha det!!!
Får se ann morgen dagen på jobb, og evt komme meg til legen.......

[:@][:@][:@][:@]
 
Kjenner til d der ja..[&:] Går me d jeg oxo...[:o]
 
Hei! Har hatt vondt i korsryggen/ rumpa de siste dagene jeg også[&:] Satser på at det går over! Klarte så vidt sitte på stolen under rapporten på jobb i dag! Ikke morsomt!

Håper det ordner seg for deg!
Klem!
 
jeg har vært til lege for det. fikk henvisning til fysio og konstantert begynnende bekkeløsning. men har fått begynt tidlig med behandling,så krysser fingrene for at  det ikke blir så veldig mye verre. [:)]
 
hei.. har samme problemet jeg oxo..veldig smerter i korsryggen og nedover høyre rumpeball...gynekologen min sa at dette var bekkenløsning,og at jeg ikke måtte jobbe med disse plagene..er fortsatt sykemeldt pga kvalme jeg da,men tenker jo på denne samtaalen med gynekologen.
 
jeg har bekkenløsning.har vondt i hele bekkenet,og av og til kommer det akkurat som skudd nedover foten.fikk det tidlig med første også
 
Back
Topp