Angående Quoting

Cali

Gift med forumet
Er det noen andre enn meg her som finner det grusomt irritabelt? Jeg forstår at man quoter en person, fordi man vil påpeke hvem man svarer, Men quote på quote på quote på quote.... Er det virkelig nødvendig? Blir så innmari lei av å scrolle forbi quotene, for å så gå opp litt når jeg finner ut at jeg har mistet ett innlegg midt i mellom.
Er det ikke lettere å bare quote, og ta bort evt tidligere quotes?
 
Ja sånn ja... fint eksempel  [:D]
 
Jeg quoter ikke for å påpeke hvilken person jeg er enig meg,bare hvis noen har sagt det samme jeg hadde tenkt å si.Da quoter jeg istedet for  å skrive det samme ommatt,er så mye greiere.Kan jo selvfølgelig bare sign også,men syns det er greit å kunne quote jeg da.Og det kommer jeg til å fortsette med[;)]
 
At man quoter en gang for å vise hva man svarer på, det er ikke det det står på. Det har jeg ikke noe i mot, ikke det som irriterer. Men det er snakk om de LANGE quotes, som tar ca 1 side hver. Folk som quoter hva andre sier igjen og igjen og igjen. du ser ett fint eksempel på det ett par hakk lengre opp her :)
 
Back
Topp