Du bruker en utdatert nettleser. Det kan hende den ikke viser dette eller andre nettsteder riktig. Du bør oppgradere eller bruke et alternativ nettleser.
Vi liker aller best libero touch både vanlig og i buksebleie, eller libero comfort. Utenom det er lillego og Änglamark også greie alternativer synes vi. Lillego er jo halve prisen så vurderer om vi skal begynne litt mer med dem.
Vi kjøper aldri Pampers eller rema 1000 sine, Pampers fordi de lukter rart/parfymert og rema 1000 fordi jeg ble irritert over at de ikke hadde sånn blå strek som alle de andre når han var liten, og så ble vi bare vant med å ikke handle dem.. kunne nok ha prøvd dem igjen nå og sett om det var den eneste grunnen
Brukt libero touch hele veien. Nå har jeg prøvd pempers sine en stund, men de lekker om natten. Aldri hatt det problemet. Nå gikk vi tilbake til touch da den holder bedre, jeg kunne ikke lukte noe forskjell, meeeen, nå er jeg kronisk tett i nesa så der er ikke jeg den rette til å bedømme