Akupunktur

kristin92

Flørter med forumet
Oktoberskatter 2014
Er det noen her som har prøvd akupunktur mot kvalmen? :) Hjalp det deg, og hvor mange ganger måtte du ha for å bli bedre/bra?
 
Jeg var til akupunktur mot kvalmen to ganger, merket litt forskjell allerede etter første gangen. Trengte ikke noe mer etter disse to gangene da den verste kvalmen har gitt seg nå :)
 
jeg hadde bedring etter förste gangen. har hatt 3 behandlinger og har blitt kvitt den verste kvalmen og spyr ikke hver dag lenger. så det hjalp masse på meg.
 
Kanskje dette er noe jeg måååå prøve...et sted å anbefale i oslo området?
 
Jeg kan anbefale Anette på Frøya klinikken i Oslo. Har selv vært der flere ganger og kvalmen blir betydelig mindre. Jeg fungere faktisk etter å ha vært hos henne.
 
Prøvde akupunktur i går, og både resten av dagen igår og dagen idag har vært ganske fin :-D skal tilbake igjen på mandag, så spent på om jeg faktisk blir kvitt kvalmen!!
 
Kvalmen er borte hos meg nå, med akupunktur. Blir litt uggen når jeg er sliten, ellers er alt bra :)
 
Back
Topp