Lurer på om eg skal kjøpe adapter til bilstol.
Noen som har ærfaring med dette?
Noen som har ærfaring med dette?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Tidligere har jeg ikke sett behovet til dei andre barna..da jeg bare være bilsetet med meg inn på butikken om jeg skulle ha noe lite. Skulle jeg bruke litt tid, tok jeg uansett vogna med bag slik at dei kunne ligge godt og sove![]()
Men denne gangen når vi venter 2, og jeg har en mann som jobber borte, såg jeg stort behov for det. Tror ikke jeg har sett en eneste matbutikk med handlevogn for tvillinger. Så for at jeg skal klare å handle mat, må jeg ha med vogn inn på butikken..og da blir det veldig praktisk med slik adapter![]()
Hvis du har ett par butikker du drar ofte på er det bare å legge frem forslag om tvillinghandlevogn, her vet jeg at 2 av 3 butikker hvertfall har det[emoji4][emoji1305]