Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
for å si det rett ut så synes jeg det aller værste når det er snakk om aborter er når folk dømmer andre pga deres avgjørelse!!!!!!!!!!!!!!!!!
husk at det finnes utrolig mange individuelle ting som er avgjørende for en avgjørelse. er ikke alle som liker å fortelle grunnen heller, og dessuten har ingen andre enn dem det gjelder noen rettighet på vite det heller. respekt er en utrolig bra vei å leve etter mener da jeg
ORIGINAL: Odas mamma
Opp til hver enkelt om de vil ta abort eller ikke, ikke noe jeg vil mene noe om. Bortsett fra at jeg mener det er feil å bruke abort som prevensjon! Hadde ikke klart å ta abort sjøl (dvs skal aldri si aldri, ved voldtekt hadde jeg nok gjort det), men hva andre gjør blir opp til dem.