3. trimester :)

Går fort med jul midt oppi :)
Kommer snart etter i 3 trimester jeg også, bare et par dager til :)
 
Jeg også! Synes det går altfor fort!
 
Selv om jeg har 3 måneder igjen til termin, så føles det så alt for kort. Alt man skal få gjøre, og i tillegg sette seg ned å virkelig kjenne på den følelsen at vi snart skal gå fra 3 til 4:) iiiiik!!
 
Føles fortsatt ut som det er en evighet igjen! Heldigvis er det jula til å korte ned tiden, men januar pleier alltid å føles veldig lang. Vil ha baby nå!
 
Jeg syns tiden går veldig sakte! Desember kommer nok til å gå ganske fort, men januar og februar går alltid sakte. Og de går nok enda saktere nå...er så klar for baby! :)
 
Det er virkelig ikke lenge siden vi spendt ventet på å komme til uke 12... Nå har jeg 12 uker igjen! Ventetiden går fort! :)


Sent from my iPhone using BV Forum
 
Da er det min tur til å si til meg selv velkommen til 3 trimester. Tiden går fort men samtidig føler jeg at det er lenge til mars
 
28+0 i dag. Er vel i tredje trimester da? :p

Venter på lillesøster. Termin 12.mars 2014
Taster på appen :-)
 
Ja nå går d unna . syns ikke d er lenge siden vi gledet oss til å passere tolv uker :)


Sent from my iPhone using BV Forum
 
Back
Topp