2 tette

mammatil2under2

Betatt av forumet
Sommerspirene 2025
Hei!

Jeg fikk mitt første barn juni 2025 og venter nå en liten søster eller bror. Det blir da ganske akkurat 17 mnd mellom dem. Noen som har vært gjennom dette før? Kjenner jeg både gleder og gruer meg :shy:
 
Ikke vært gjennom det før men min lille er født i januar 2025 så følger med
 
Jeg har en gutt født mai 22 og en gutt født november 23, så 18måneder i mellom. Hektisk, tidvis travelt, men helt fantastisk. :happy:
 
Ikke vært igjennom det heller, men fikk første i mars 2025 så følger også med :)
 
Har to gutter født sept 08 å desember 09 :) hardt når de var små men gud for en glede ☺️ og de hadde alltid hverandre :)
 
Våre to eldste er nå 4,5 og 3 og de begynner å få masse glede av hverandre( og krangling såklart). Men fordelene nå er helt klart større enn ulempene. Men kjenner flere som fikk nr to da den første var 4 og de hadde det enklere på en helt annen måte. Men jeg er glad for at de har hverandre i årene fremover.. føler det er veldig tungt frem til den yngste er rundt 2 år
 
Back
Topp