Du bruker en utdatert nettleser. Det kan hende den ikke viser dette eller andre nettsteder riktig. Du bør oppgradere eller bruke et alternativ nettleser.
Storebror har akkurat hatt øyekatar og har så klart smitta lillebror [:@] Storebror har jo fått behandling, men hvordan er det med små babyer? Må døm ha sånne dråper også, eller holder det å sprute morsmelk på øyet?
lillegutt her å har nettopp hatt d. vaska godt og d blei bort, gikk en uke som driten tilbake igjen, vaska igjen og d blei borte, en uke også fikk han d tilbake. ringte da legen å hørte, fikk øyedråper til han. men d nytter ikke å fålge den til punkt og prikke, fo rden skulle brukes vær 1-2 time i 2-3 dager så vær 4-6 time i fram til 2 dager etter symptomfrihet! dryppe så ofte på en baby som sover mer enn han er våken er i alle fall ikke veldig lett[8D]