Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Ser ut som sånn typisk nyfødt farge, så umulig å si![]()
Veldig fersk daBabyen er 4 uker så er ikke helt «fersk» :-0
Aha, da må jeg nok smøre meg med tålmodighetVeldig fersk damin fikk ikke den øyenfargen han skulle ha før han var 1,5 år ca. De fleste får øyenfargen de skal ha mellom 6-12 mnd
Babyen er 4 uker så er ikke helt «fersk» :-0
Her sa de at de tvilte på at han fikk bruntone i øynene og at de kom til å bli blå. Når han var 1,5 så var de mer brune enn blåHer kom øyefarge tydelig rundt 4-6 mnd, men helt ferdig først rundt 1 år. Spør helsesøster på neste kontroll, eller 3 mnd kontroll, de har sett mange øyne. Min sa på 3 mnd at hun tvilte på at de ville bli noe annet enn en blåtone, og det stemte han har fått blågrå med litt setter av grønt og brunt, så en miksa farge. Men det ser mest blå ut.
Pappaen har brune, jeg har blå.
hadde veldig blå øyne helt til han var over ett år, da begynte de å bli brunere og brunereBlåHvilken øyefarge tror du h*n ender opp med?
Foreldre har grå/grønn og blå![]()