Lillafrosk
Firebarnsmamma♡
Tilgangsansvarlig
Assistert-jentene
Sensommerlykke 2017
Oktoberbarna 2021♡
Julilykke 2023
Marsfiolene 2026 ♡
Mhm, det er akkurat DEN samme følelsen jeg sitter med nå, når han ikke klarte å levere igår
I din situasjon tror jeg det har veldig lite å si, men man blir urolig, og krisemaksimere uten grunnOg du hadde mye godt EL-slim i livmoren også
Sikker på du får positive tester om 3 dager, søta
![]()
Har kjent på den følelsen et par ganger ja
Tok litt i kveld i alle fall. Bare sånn for å håpe det hjelper litt; men burde nok helst tatt fra etter EL.
Synes det murrer en del, men tipper symptomene kommer mest av progesteronet. Håper sånn at spiren sitter uansett
Babyklister har nå vel ingen dokumentert effekt heller sånn sett, mer anekdotiske resultater. Men håper nå det gjør nytten.
Det ER jo et egg som har begynt å utvikle seg inni der, så.. må vel kunne gå bra? Det er nå vel stopp i utviklingen som gjør at det ikke fester seg og blir graviditet, vel?!
Tipper jeg begynner å teste i morgen, jeg. Null sjanse for positive tester så tidlig, men da er jeg 7 dpo, og jeg har MASSE tester å svi av

Og du hadde mye godt EL-slim i livmoren også
Sikker på du får positive tester om 3 dager, søta


Begynne å teste, hvorfor ikke?
8dpo imorgen,kan komme en strek til syne da


Så blir vel det samma greia
Jeg gjør akkurat det samme