Kunne godt tenkt meg å vente til fødsel, men samboer vil vite så da blir det nok slik denne gangenEr jeg den eneste som ikke vil vite?
dette blir vår første, og jeg synes bare alt er spennende - vil gjerne gjøre det til en overraskelse for alle, og så er jeg ikke så ivrig på å gå all in for hverken rosa eller lyseblått, så det har ingenting å si sånn sett..
jeg vil selvfølgelig undersøke alt annet, og forsikre meg om at babyen er frisk![]()
Virker så spennende! Jeg(vi) har én gutt og to jenter fra før. Jeg har sett kjønnet på ultralydene uten at jordmor har sagt noe først, det var ikke zoomet inn på kjønnsorganet.
Tenker også at det er litt kjekt mtp innkjøp til barnet, selv om det blir minimalt i rosa/blått. Innbiller meg dessuten at jeg vil føle en sterkere connection til den lille i magen når jeg vet kjønn.
Men kjenner meg selv for godt, jeg må vite ved første anledning

Så ender vell med at vi får vite det når det er mulig.
