♡ Skravletråd JUNI ♡

Driver folk å snakker om julegaver alt? :D
Jeg føler at det er så utrolig mye som skal mellom nå og jul at det ikke står på lista mi over ting å tenke på i det hele tatt.. nesten så jeg er misunnelig på folk som klarer å tenke så langt fram i tid da.

Jeg har ikke begynt å tenke så hardt ennå[emoji12] er jo 1000 andre ting å tenke på?![emoji23]
 
Dagen blir så lang når jeg ikke får gått tur! å gå med henne våken er ikke noe alternativ, hun er ikke så glad i vogna og klatrer da glatt utav.

Jeg klarer ikke komme på hva vi pleier gjøre fra lunsj. Dels fordi normalt sett drar vi 1430 for å hente i bhg, men i dag skal jeg ikke hente henne før 1645 så her er bare meg og lille og boka om makka pakka til ca 1530. Om hun ikke finner den om Gogo og lilleba

Håper dere fikk dagen til å gå[emoji2]
 
Snuppa selv kom med den beste løsningen. Hun kom opp trappa med mye bråk og styr og gjentok navnet på hunden støtt. Vel oppe gir hun meg båndet. Vi tar snuppa i meitai og går en tur med hunden

Hohi, så søt da![emoji7]
 
Back
Topp