♫ Skravletråd Mars ♫

Usj ja.

Når det ikke var sant og vi tok det opp begynte hu plutselig å si hu fikk det av en mann hu ikke kjente... kjenner jo det knyter seg i magen og tankegang havner jo helst på noen pedofile...
Men hu sa da det var en ukjent mann (en gutt i 3. visstnok. Men 2 år eldre enn hu) Så voksen nok for hu.

Vi sa vi ikke kjefter om det var fra lommeboka. Men vi måtte få vite fra hvor. Så da kom det litt frem. Hu mener hu fant den på rommet sitt under senga. Og for all del. Det er mulig det. Men mannen hadde masse 50lapper i si lommebok som lå på bordet når han sovna på sofaen. Så vi er ganske sikre i det da.

Blir jo helt stressa [emoji33]
Huff ja, pulsen økte sikkert godt. Hadde fått panikk om jenten hadde sagt en voksen her.
Det er ganske utrolig at de klarer å finne på sånne ting.
 
Farmora kaller meg dritunge enda. Jeg er ikke voksen før jeg liker kaffe visstnok. Jeg er dritunge da. En med to unger selv riktignok [emoji23]
Jeg og har fått høre at man er ikke voksen før man liker kaffe, så blir nok aldri voksen jeg :p Og går helt fint, føler meg i grunn ikke som en voksen dame uansett :p
 
Ja. Kan få pressa prisen litt når man kommenterer at i byen er de enda billigere liksom [emoji14] Og mannen kjenner eieren eller daglig leder. Så pleier få litt nice price for masse da. For er jo greit å kjøpe lokalt om det feiler noe.

Det er sant, enklere å klage ved behov[emoji2]
 
Syns det er litt rart, er likevel ingen andre enn vi som bor her som vil se den, er ikke ved bilvei

En av naboene med identisk hus som oss har hengt opp "til salgs"-skilt og jeg lurer på hva den er taksert til..
Nei, jeg finner ingen annonse

Håper den dukker opp da[emoji2] litt spennende å følge med!
 
Siden mannen enda ikke er hjemme har jeg og ungene spist restepizza til middag.

I øs pøs plaske regn fikk eldstemann tilbud om å bytte fotball i en ekstra gjennomspilling av spillelekse (det han skal spille på konsert på onsdag) og det tok han. Så slipper vi helst at han blir syk.

Restepizza funker bra![emoji2]
Hørtes mer behagelig ut med innelekse i sånt vær ja![emoji12]
 
Frøkna syns det var spennende med nytt dosete da. Ville ikke prøvesitte, men hun klatret litt på det og tittet ned i do :)
 
Nyklippet er deilig![emoji2] klipper du dem selv?
De to minste tar jeg selv, eldste går til frisør, men har vurdert å bruke maskinen på han
 
Back
Topp