I
Ingenbruker
Guest
Vi bor i Norge, våkn opp og hver litt raus mot andre personer. Rammer det deg hardt om andre får ønsket sitt oppfylt å får gitt sin 16 åring gave den 24 og ikke den 27? Rammer det deg hardt at personene som ønsker utbetaling før jul får det? Alle får penger litt tidligere i desember, hvorfor kan ikke det gjelde de som får penger fra nav også?
Helt sikker på at de klarer selv å finne ut hvor mye penger de må sette av for å betale noen regninger i januar. De trenger ikke oss til å fortelle de det![]()
Det er da strengt talt ikke vi her inne som skal være rause, alle unner vel andre godt, det er jeg rimelig sikker på og alle fortjener em flott jul med kjente og kjære
Men vanlige arbeidstakere får jo ikke lønna si før i desember de heller. Så det gjelder på langt nær alle, og de som får dagpenger, aap osv har vel skattefri utbetaling 2 uker før jul, har de ikke? (Rett meg gjerne om jeg tar feil) så da har de jo fått noe ekstra før jul de og, på lik linje med andre