Skravletråd September

God morgen alle sammen.

Hva er planen i dag?
 
Har faste butikker så lett å finne tilbud ;)
Min bruker jo bare nikesko nå så str er enkel

Ja da er det nok lett å finne tilbud :) jeg har opplevd at samme merke i sko kan variere med 1 str på ulike modeller jeg da. Og det er så kjedelig, men hun bruker asics, så vet ikke om andre merker er like ekstreme :P
 
God morgen alle sammen.

Hva er planen i dag?

God morgen :)
Planen min er å finne ut hvorfor jeg ikke har fått lønn. Så skal jeg pleie sykt barn, en liten tur i butikken og forhåpentligvis få gjort litt husarbeid. Har omtrent ikke fått gjort noe siden fredag, da småen har hvert så dårlig og det syntes nå :P

Hva er dine planer for dagen da?
 
Det er det kjedeligste med å bli voksen. De pengene man tjener må brukes på helt nødvendige ting! :o
Syns egentlig det er bedre å overføre en gang i måneden enn å trekke ting fra MIN konto hele tiden.
Egentlig litt teit siden det blir det samme beløp.
 
God morgen alle sammen.

Hva er planen i dag?
God morgen :)

Her er planen å levere poden (forhåpentligvis smertefritt) i bhg, deretter skal jeg på svangerskapskontroll hos jordmora mi. Mannen blir faktisk med i dag :)
Så skal vi hjem og rydde babyrommet og rommet til eldstemann, flytte senga vår inn til eldstemann og rive taket på soverommet vårt.
Broren til mannen kommer i løpet av de neste dagene for å hjelpe oss med lydisolering av 1 vegg og taket :)

Enn du?
 
Det er jo ikke lenge til :) Og du kan jo faktisk føde før meg da :) Har du termin i starten av Okt?
15 oktober, men svangerskap her varer vist kun 40+0 uker :D


Det beste er jo om du slipper overtid! Og lillebror må vente til 24 syns jeg ;)
 
Påtide og da i bhg og rett på jobb. Viktig dag idag på jobben, så har nok å gjøre.

Kjenner på kroppen at jeg virkelig kunne tenkt meg å sovet mer enn til knappe 5 før hun vekka meg
5 timer er litt lite ca :o

Lykke til på jobb :)
 
Back
Topp