Har dere vært på helsestasjonen og hatt time der?

Blu-Ray

Forumet er livet
Oktoberskattene 2015
Novemberlykke 2015
Her har det ikke vært noe siden hun var 6-7 mnd, og det blir ikke før hun er 12 mnd. Flere?
 
Vi har heller ikke vært siden 6-7mnd, men har 10-mnds nå på mandag :) synes det var litt lenge med 6mnd mellom kontrollene hos dere?
 
Vi har hatt frem til 8 mnd (prematur, hatt ekstra oppfølging), så pause til 10 mnd kontroll som vi nettopp har vært på :) neste igjen nå er 12 mnd. Flere venninner skal på 10 mnd kontroll når den tid kommer. Regner med den kontrollen er standard her da? :)
 
Var sist på 8 mnd, men neste nå er 12 mnd og ny vaksine.:)
 
Var på 6 mnd kontroll sp var det 9 mnd kontroll men pga ferie avvikling ble han nesten 10 mnd :-P neste et når han er ett år og da blir det ny vaksine :-)
 
Vi var på 8 mnd gruppe og skal inn igjenn når ho blir 12 mnd. Men er det noe så sender jeg bare hs en sms:) å får time så fort ho er ledig
 
Vi var på 7 mnd og nå 10 mnd. Skal igjen 12 mnd.
 
Vi hadde 6 og 8 mnd kontroll, og har ny kontroll ved 10 mnd.
 
Vi har heller ikke vært siden 6-7mnd, men har 10-mnds nå på mandag :) synes det var litt lenge med 6mnd mellom kontrollene hos dere?
Ja, du sier noe. Vi kan dog gå innom når vi vil og måle/veie for nysgjerrighetens skyld da :p
Vi har 10 mnd-gruppesamling, men det er på biblioteket :o !
 
10 mnds er i gruppe her. :)
 
Vi har vært på kontroll 1 gang i mnd ca, men det har vært pga at han var prematur (nesten 10 uker). Vi hadde 1 års kontroll forrige uke å skal ikke tilbake før 15mnd.
 
Var på 10 mnd for ikke så lenge siden :)
 
Var på 10 mnd for ikke så lenge siden :)
Her er det ikke før hun straks er 11 mnd :) Men det er på biblioteket ja... da er gubben i perm så vi drar sammen, vi
 
Vi var på 7 og 8 mnd, ikke 6 mnd pga flytting. Var på 10 mnd kontroll i går, skal tilbake rett før 12 mnd. I tillegg får vi veiledning ifht søvn av en psykolog knyttet til helsestasjonen, så skal nok dit jevnlig fremover.
 
Back
Topp