Juni - skravletråden

Siden alle dere andre viser frem det dere lager så kan vel jeg også
77a1f2726192ec652cbe2ad225e82e0a
Stilig!
 
Såppas ja. Mannen i huset mistet kortet en gang. Fikk det tilbake på butikken. Det lå der i en uke før han hadde savnet det:rolleyes:
Ved tanke på at feriepengene kommer inn i morgen tidlig tar jeg ikke sjansen på å vente til i morgen med å spørre der.
Har noen tatt det kan jeg miste veldig mange penger
 
Litt panikk nå.
Var i butikken og bankkortet mitt var brått borte.
Sist jeg hadde det av i en annen butikk full av folk med slike selvbeteningskasser.
Når jeg var ferdig var guttene ganske utålmodige og jeg tror jeg kan ha glemt det igjen i automaten..

Heldigvis så har det ikke vært noen aktivitet på kontoen, så jeg har fått det sperret og bestilt nytt
Heldig da :)
 
Må klappe meg selv på skuldra etter den dagen her. En gutt med trass, en baby med økedøgn, bil som ikke starter (den står nå i barnehagen) og mannen er på jobb:)
Det har du all grunn til. Flink ;)
 
Det bir en hullkant rundt teppet :)
Aaah. det må bli fint ja :) men da må du vel kun kaste annahver pinne? Eventuelt kun en økning per pinne i en side? Slik at det blir reelt sett annahver?
 
Back
Topp