Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
NeiKjedet meg litt i dag og endte opp med å se skam
Så lurer på en ting. Om en venninne liker en gutt, men gutten liker ikke henne med deg. Er det da greit å bli sammen med han?
Nei, det er en dramaserie. Den er laget for å være veldig realistisk med oppdateringer fra rollene i sosiale medier bl.aEr "skam" en dokumentarserie? Har aldri sett det..
Enig med deg. Husker noen jenter trodde de hadde førsterett fordi de rakk å si først at de synes han en fyr var kjekk.Jeg tenker at det kommer litt an på. Akkurat denne greia her er det jo snakk most venninnen faktisk lå med han. Da er det vel strengt tatt ikke supergreit. Iallfall om venninnen setter ned foten. Men de fant jo fint ut av det i Skam.
Husker jeg hadde en slik story på VGS selv. Men der var jeg veldig uenig i reglene. en venninne av meg firsta den kjekkeste fyren på skolen. Hun var dødelig forelsket, men også supersjenert. Så hun turte aldri å ta kontakt med han.
Jeg kjente han gjennom storebror sitt miljø, og han var tydelig interessert i meg. Såpass at han avklarte at det var greit med broderen. Men min venninne insisterte på at det var brudd på alt av regler om jeg ikke holdt meg unna.
Veldig uenig som sagt, men holdt meg unna. Og det var sikkert greit sett i retrospektiv. Men jeg syns fortsatt det er en merkelig greie at den som ser en kjekkas først eier i hele venneflokken.
Han jeg er sammen med og har barn med traff jeg før russetida......Etter russetida er det greit.
Før russetida er det unødvendig drama i hverdagen.
Samme herHan jeg er sammen med og har barn med traff jeg før russetida......
Likte venninna di han og han deg?Han jeg er sammen med og har barn med traff jeg før russetida......
Joda, det er greit. Hvis han ikke liker henne, ville det jo ikke blitt noe allikevel, og voksne mennesker kommer seg over en "crush."
Når man er 17(?), gjelder selvfølelig andre regler, for de forholdene varer jo sjeldent lenger enn noen mnd, om det.
Da er det chicks before dicks, eller en tilsvarende klisjé.![]()
Nei men hvis hun hadde gjort det så hadde det jo vært kjipt om hun stod i mellom at vi ble livspartnere. Ser ikke noe forskjell før og etter russetid så lenge det handler om kjærlighet og ikke bare onsLikte venninna di han og han deg?