Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Så godt å høreJeg hadde kostregulert sv.skapdiabetes. Fikk ekstra oppfølging av diabetessykepleier og ul (vekstkontroll) fikk en helt normal jente![]()
Den gang jobbet jeg til jeg var 7,5 mnd på vei. Hadde et lite vikariat på 37% natt. Nå har jeg 80% natt og sliter allerede, så er spent på hvor lenge jeg holder ut denne gangen. Har litt andre utfordringer utenom også denne gangen.Så godt å hørejeg håper dette går fint. Dem to andre jentene mine var faktisk -10% i vekst. Så kansje jeg får en gjennomsnittlig i stede da denne gang
hvordan ble det med jobb ? Du kunne jobbe som vanlig?
SkjønnerDen gang jobbet jeg til jeg var 7,5 mnd på vei. Hadde et lite vikariat på 37% natt. Nå har jeg 80% natt og sliter allerede, så er spent på hvor lenge jeg holder ut denne gangen. Har litt andre utfordringer utenom også denne gangen.
Lite oppmerksomhet og plikter på meg også hjemme, men skal prøve å holde ut til jeg går på ferie 28. Juni. Så får vi se etterpå om jeg klarer å jobbe etter ferie. Akkurat nå tar jeg en dag om gangenSkjønnerjeg vurderer sterkt å gå få sykemelding i morgen. Jeg er så trøtt jeg er helt surrete, å får ikke gjort noe som helst hjemme. Stakkars barna får veldig lite oppmerksomhet for tiden. Også er jeg så tett også av pollen nå:-/ tenker det er ok å sykemelde ett par uker, så man forhåpentligvis kan komme kvikkere tilbake på jobb, og att familien også får litt pleie.