Skravletråd November

Da har jeg fått trent. Så var neste prosjekt å få han til å ta lur nr 2. Grusomt vanskelig tydeligvis
 
God dag :D her fikk lille N oste kake til lunsj idag. Og vi må rydde etter bursdagen før vi overraske broren min med besøk og ta med kake og liten gave :) greit å holde seg opptatt dagen før legetime i morgen tidlig :)
Håper dere får en super dag:D
 
At jeg var på topp klokka seks var ikke så rart, jeg var våken halv fem i dag og ga sånn i halv seks tiden opp, og rakk åpenbart 16 innlegg før det ble laget liste sånn rett før seks

At jeg ledet (om enn bare med et innlegg) klokka ti var mer overraskende.

Regner med å rykke nedover heretter....
Alltid greit med en god start;)
 
Brukt den kun til reiseveske til A om vi skal overnatte borte og trenger pakke mer enn det som er plas til i Emmaljunga stellevesken :)
Stor, mao.

Den svarte rommer jo også mye.

Men tenker jeg ikke kjøper en til vogna i tillegg når jeg har disse to...
 
Trist nå.
Jeg har en tante jeg er ekstremt glad i.
Jeg vet hun har vært syk lenge, jeg vet hun er gammel.
Hele familien har ventet på dette lenge nå.

Likevel, det gjør så utrolig vondt å få vite hun ligger på det siste :sad010
 
Trist nå.
Jeg har en tante jeg er ekstremt glad i.
Jeg vet hun har vært syk lenge, jeg vet hun er gammel.
Hele familien har ventet på dette lenge nå.

Likevel, det gjør så utrolig vondt å få vite hun ligger på det siste :sad010
Sender en klem til deg ❤️ aldri noe kjekt når de ligger på det siste, selv hvor gamle de er eller hvor syke de har vært. :(
 
Back
Topp