Babysvømming i Trondheim

Babylito

Elsker forumet
Maiblomstene 2017
Noen som vet hvor det er babysvømming i Trondheim? Helst et sted hvor de starter opp snart, da vi ikke ønsker å vente helt til høsten..
 
Mener de har d på Pirbadet :)
Kunne ønske vi kunne dratt dit på babysvømming
 
Tror de kun har oppstart til høsten. Jenta vår er 6 uker nå, så er litt sent å begynne i august/september..
 
Det er ikke for sent å begynne i høst. Babysvømming er frem til de er 2 år. Du kan jo sjekke Husebybadet da.
 
Er jo faren som har lyst til å være med, da er det trasig at det er man, ons og fre 14:15-15:00 :/ Da er jo han på jobb..
 
Er jo faren som har lyst til å være med, da er det trasig at det er man, ons og fre 14:15-15:00 :/ Da er jo han på jobb..
Ja nei da vet jeg ikke :)
 
Husebybadet har vel også babysvømming!? :)
 
Jo, men kun på formiddag på ukedager. Dette er noe samboeren ønsker å være med på ☺️
Åh..ja de er litt kjipe på tidene.. Husker jeg var på svømming der med største (var vel 5år) og jeg slutta jobb kl 1545 og svømmetimen begynte 1610!! Helt umenneskelig å få det til å gå opp!
 
Back
Topp