LittleBiii
Forumet er livet
Har dere budsjett på hvor mye som skal gå til klær, mat, bensin osv hver måned? 
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Nei, men jeg storhandler ting på tilbud, fyller drivstoff på søndager, bruker kredittkort for maks rabatter osv. Bruker så lite som mulig på det vi må ha..![]()
Ja, betaler fast beløp hver til regningskonto der alt av regninger betales fra. Så deler vi på mat, klær til barna og drivstoff. Veldig fornøyd med den ordningen![]()
Nei, det har vi ikke. Ser heller ikke at vi har det store behovet for det.
Mannen holder orden på pengene så![]()
Nei, vi har hatt ganske romslig økonomi og har vært litt flyt.. Men, nå har vi plutselig fått mange ekstrautgifter på samme tid og vi må spare der vi kan. Handler kun en gang i uka, storhandlet ved lønning alt av tørrvarer og er veldig økonomisk. Målet er å være veldig forsiktig frem til fryseren er helt tømt og se hvor lite penger vi kan bruke, litt spennende![]()
Ja, vi lager budsjett hver måned.veldig praktisk og da vet vi akkurat hvor mye vi har å rutte med, hva vi kan kutte ned på osv
![]()