x

Hadde 0 rutiner når han var 3mnd :) Han la seg med oss.

Han skled inn i rutiner selv i 7-8mnd alder :)
 
her har vi rutiner.
han sovner rundt kl 20.00 på kvelden. legger han da i egen seng når han har sovna.
spiser 2-3 ganger om natta men sovner igjen med engang etter mat og sover da i egen seng (sover best der men får ligge i vår hvis han ikke roer seg i egen seng).
våkner mellom kl 6-8.
sover ca 3 ganger om dagen. da alt ifra 1-3 timer hver gang.

men nå har jeg vært utrolig heldig da for han har ville sove om natta siden vi kom hjem ifra sykehuset og vært masse våken om dagen istede. så vi har fulgt ungens egne rutiner.

ingen av de 3 andre her har hatt noen rutiner i den alderen der.

 
Storebror ...ble det bare automatisk rutiner da han var runda 3mnd, da sov han hele natten, spiste mat til faste tidspunkter så da bare ble det sånn. Gjorde ikke såå mye for det., annet enn at vi begynte å legge han inn i senga si fremfor stua siden han sov såpass lenge.
Lillebror er nå ...3mnd i neste uke, men han har sovet 12timersnatt i noen uker nå, og vi begynte å legge han i senga si fremfor stua da han begynte å sove mer, siden vi alltid holder på med noe så han ble litt urolig av å ligge i stua.
 
Edvad begynte å legge seg rundt elleve i den tiden, Aksel var oppe hele natta hver eneste natt til sånn fem-seks-sju frem til han var seks mnd.. Nora la seg rundt ni (-ti-elleve) fra hun var elleve uker, så rundt omkring der.. :)
 
Back
Topp