Vinneren av kakekonk!

Rock Mommy

Elsker forumet
Septemberlykke 2015
Siden det bare var ett bidrag kan det bare være en vinner:

NIKKILINE!!!
emoticon

Takk for bidraget av en herlig kake, ser NYDELIG ut :D



Jeg antar reglene er de samme som ved scrapping? Det er nå Nikkiline som velger regler og vilkår for neste kakekonk :)

 
Hva?? Kom det bare inn en eneste kake?? Alle som var påmeldt trakk seg? Har tydeligvis gått glipp av noe, jeg! Men---uansett---grattis til Frøken Nikkis som vant! Flott kake du har laga ;-)
 
Æ har vært helt ned i kjelleren og litt til når det gjeld både psykisk og fysisk.. Så æ har ikke vært her inne i det hele tatt nesten.. :s Sku så ønske æ kunna vært med.. Meen, når æ ser den kaka her så hadde æ jo ikke hatt en eneste sjanse i det hele og store ! :P Alt æ har av utstyr e to rundforme ;P
 
Whoohoooo !!! 

Vel.. er jo ikke noen konkuranse når det bare er en kake med men..
Jeg takker jeg og skal klare å ordne ny kakekonk... 

Det er jo ikke alle som baker så himla ofte så tenker at neste blir innlev i slutten av Mai - er ikke det greit da.. Kommer med innlegg tors tenker jeg!!! Må jo tenke ut noe kuli no;) 
 
Back
Topp