Svar på tråd

Pp3, CD 22, 5DPO :wideyed:

Endelig ble det ferie! Skulle egentlig jobbe i morgen også, men når en snill kollega gjorde meg oppmerksom på at jeg(og alle andre) har krav på fri, enten søndagen FØR ferie, eller første søndag ETTER ferie. Var ikke jeg tung å be, om å ringe sjefen  (på en lørdag:hilarious:) å framstille ønsket mitt om fri:happy: å det fikk jeg jaggu! For rett, skal være rett:smug:

Så da startet ferien en dag tidligere enn jeg trodde, HURRA!:shy:


Så nå da, er det bare å finne masse for å få dagene til å gå:hilarious: IKM er vel omkring neste helg, så disse DPO - dagene kan bli lange:bored:

Jeg har forsåvidt null tro på at det klaffer denne gangen heller.. Det skal dog sies at det skal ikke stå på aksjeleggingen da, innsatsen der er på TOPP:angelic::hilarious: men vi får nå se.. håper på å kan holde meg til IKM før test(who am I kidding:hilarious:) men regner vel med at jeg sikkert kommer til å ryke på en, eller fler, allerede 9 DPO... var så tidlig jeg testet svakt positivt med begge de små vi har:Heartred


Back
Topp